**** Hotel Antik City ubytování Praha 2

Hotel Praha 2 Antik City

Ubytování Hotel Antik City Praha :
Elegantní, nově zrekonstruovaný hotel Antik City je situován v tiché uličce na Novém Městě v blízkosti Václavského náměstí, v samém srdci finančního a obchodního centra historické Prahy.

Hotel Antik City svou lokalitou uspokojí i nejnáročnější klientelu, toužící jak po víru velkoměsta, tak klientelu vyžadující klidný spánek po celodenních exkurzích či obchodních jednáních.

Praha Hotel Antik City ubytování :
Hotel Antik City v Praze disponuje 30 komfortně zařízenými pokoji. Všechny pokoje jsou vybavené satelitní TV, minibarem, sejfem, telefonem s přímou volbou a připojením na internet zdarma. Koupelny s vanou či sprchou a vysoušečem vlasů jsou samozřejmostí. Většina pokojů je klimatizována. Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky.

Hotel Antic City ubytování Praha Kavárna Antik City :
Nově otevřená kavárna Antik City Café disponuje 36 místy. Otevřeno denně od 11:00 do 23:00 hodin. Kavárnu si lze pronajmout k různým společenským akcím.

Antik City hotel ubytování Praha Hotelové služby :
Recepce 24 hodin denně. Transfery z letiště a na letiště, pronájem vozidel, rezervace okružních jízd a výletů do okolí, rezervace vstupenek. Připojení k internetu na všech pokojích zdarma. Drobný prodej, možnost zapůjčení žehličky, deštníků, úschova zavazadel zdarma. Akceptace kreditních karet AMEX, EC/MC, VISA, Diners Club, JCB. Děti do 6 let - zdarma.

Praha Hotel ubytování Antik City :
Hotel Antik City je snadno dostupný veřejnou, hromadnou i automobilovou dopravou. Možná trasa je z Václavského náměstí "metro A", z Karlova náměstí "metro B" a z náměstí I.P.Pavlova "metro C".

Dovolená Praha ubytování Hotel Antik City okolí :
Na každém kroku zde na Vás dýchá historie, neboť Nové Město Pražské bylo vybudováno již ve 14. století Karlem IV., který měl velký zájem na zvelebení města a učinit tak z něho jedno z nejkrásnějších měst Evropy. Kromě unikátních památek se v těsné blízkosti hotelu nabízí řada obchodů a butiků světových značek, nesčetné množství restaurací, kaváren, barů a nočních klubů.

Hotel Praha 2 Antik City - Služba na recepci je 24 hodinHotel Praha 2 Antik City - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Praha 2 Antik City -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Praha 2 Antik City - disponuje vinárnouHotel Praha 2 Antik City -  je k dispozici připojení na internetHotel Praha 2 Antik City - disponuje kavárnouHotel Praha 2 Antik City - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Praha 2 Antik City - přijímá kreditní karty VISAHotel Praha 2 Antik City - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Praha 2 Antik City - přijímá kreditní karty JCBHotel Praha 2 Antik City - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Praha 2 Antik City - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Praha 2 Antik City - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Praha 2 Antik City - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 2 Antik City - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Praha 2 Antik City - na pokojích je telefon